Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Żołynia – na sprzedaż i na wynajem Żołynia

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

34,90 zł/m²63 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną obsługę nieruchomości w Żołyni na Podkarpaciu Wynajem powierzchni usługowo handlowej w przyziemiu około 63 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę w wynajmie lokalu w centrum miasta Wynajem powierzchni usługowo handlowej na parterze około 82 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Lubomirskich

Przeworsk(Żołynia + 18 km)

20 zł/m²263,65 m² 5 273 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Przeworsk, przy ul. Lubomirskich 31. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Lotniskowa

Głogów Małopolski(Żołynia + 25 km)

45 zł/m²445 m² 20 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 445 m , usytuowana na parterze budynku biurowo w Głogowie Małopolskim przy ul. Lotniskowej. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zaczernie

Zaczernie(Żołynia + 24 km)

24 zł/m²200 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w samym sercu przemysłowego węzła Podkarpacia? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie można przegapić! Lokalizacja: zaczernie k. Rzeszowa (strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Rzeszowska

Podbór,Głogów Małopolski(Żołynia + 25 km)

69,66 zł/m²559,90 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować budynek administracyjno-socjalny do wynajęcia o łącznej powierzchni użytkowej 559,9 m , położony w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Przeworsk

Przeworsk(Żołynia + 18 km)

10 zł/m²1 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem hali produkcyjno-magazynowej - 1000 m | (dk94 Autostrada A4 szybki dojazd do Rzeszowa lotnista Jasionka ,przejscia granicznego w Korczowej okolice Przeworska) w poblirzu taboru.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Jasionka

Jasionka(Żołynia + 19 km)

37,50 zł/m²800 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Bez prowizji od najmującego! Do wynajęcia nowa hala o powierzchni około 800 m2. Położona na działce około 1,5 ha. Teren ogrodzony, media, place dojazdowe wyłożone kostką. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, osiedle 3-go Maja

Łańcut(Żołynia + 12 km)

53,57 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy na parterze w zadbanej kamienicy w centrum Łańcuta. Lokal tuż po generalnym remoncie, składa się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łańcut

Łańcut(Żołynia + 12 km)

27,50 zł/m²87 m² 2 393 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal na wynajem, zlokalizowany na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego w Łańcucie, posiada szereg atutów, które czynią go idealnym miejscem dla prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Łańcut(Żołynia + 12 km)

27,95 zł/m²21,04 m² 588 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Łańcucie w budynku dworca pkp. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraczkowa

Kraczkowa(Żołynia + 18 km)

2 499 999 zł568 m² 4 401,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super inwestycja: na sprzedaż budynki mieszkalne jako dom spokojnej starości, dom seniora Cena za budynki: 2.500,000 PLN (cena do negocjacji) Bez prowizji dla kupującego! powierzchnia użytkowa 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białobrzeska

Żołynia,podkarpackie

30 zł/m²1 300 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do długoterminowego wynajęcia pensjonat w Żołyni (30 km od Rzeszowa, 15 od Łańcuta). - 1300 m2 pow. użytkowej (po podłodze 1500), - na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij